Motorgenerátory PRAMAC

Všetky zdroje energie Pramac sú určené pre najnáročnejšie trhy s cieľom ponúkať produkty, ktoré sú vhodné na daný účel. Použitím komponentov najvyššej kvality a budovaním strategických partnerstiev je Pramac schopný ponúknuť garantovaný výkon produktu s globálnou podporou. V roku 2016 sa Pramac stal súčasťou skupiny Generac tvoriacej tretieho najväčšieho výrobcu generátorov a osvetľovacích veží na svete. Od roku 2002 hrá Pramac vedúcu úlohu v majstrovstvách sveta MotoGP so svojím tímom „Pramac Racing“ a silným partnerstvom s Ducati Corse.

Sortiment spoločnosti obsahuje benzínové a naftové generátory osadené motormi YANMAR, PERKINS, VOLVO, DOOSAN, SCANIA, FPT IVECO, BAUDOUIN, MTU, generátory na zemný plyn, LPG a bioplyn osadené motormi GENERAC, ďalej svetelné veže, hybridné záložné systémy pre telekomunikácie, špeciálne odhlučnené generátory, automatické ovládacie panely, rozvádzače ATS a batériové úložiská.

Spoločnosť eneli s.r.o. je priamym distribútorom a servisným strediskom pre Slovenskú republiku. Na všetky produkty poskytujeme štandardne 24 mesačnú záruku, záručný a pozáručný servis, poradenstvo, inštalácie a ostatné súvisiace služby.

OFF GRID SX PLUS 10/25 Li

OFF GRID MX 30/75 LI

OFF GRID LX 45/90

OFF GRID LX 60/125 Li

VT8

VTevo

VT-Mine

V20

P Series

GPW Series