Batérie pre UPS systémy

Najčastejšie používané batérie pre neprerušiteľné zdroje napájania – UPS sú batérie fgFORTE 6FG. Sú to bezúdržbové, ventilom riadené olovené akumulátory. Sú kompletne uzatvorené, zabezpečené proti presakovaniu a osvedčená AGM technológia umožňuje efektívnu rekombináciu plynov (až 99%). Extra silná konštrukcia ABS kontajneru znižuje vypuklosť batérie, zabraňuje deformácii elektród, zaisťuje dlhú životnosť a výborné funkčné charakteristiky.

Batérie fgFORTE 6FG sa najčastejšie používajú pri štartovaní motorov, v komunikačných zariadeniach, v požiarnych a bezpečnostných systémoch, ale i ako zdroje energie pre neprerušiteľné obvody alebo v elektrických invalidných vozíkoch a iných mobilných zariadeniach.

Výhody batérii fgForte

 • Vyššia spoľahlivosť a kvalita
  Batérie fgFORTE sú vyrábané v súlade so štandardom ISO 9001. Vďaka zodpovednému prístupu v oblasti akosti a kvality môžeme garantovať vysokú spoľahlivosť produktov a nízky stupeň poruchovosti.
 • Vysoký vybíjací výkon
  Špeciálna technológia výroby umožňuje dobré dodávky vysokých prúdov a zaručuje dlhú životnosť batérie.
 • Spoľahlivá konštrukcia
  Extra silná konštrukcia ABS kontajneru znižuje vypuklosť batérie a deformáciu elektród, zaisťuje dlhú životnosť a výborné funkčné charakteristiky.
 • Regulácia ventilom
  Perfektný systém vetrania, ktorý pracuje v podmienkach nízkeho tlaku, je navrhnutý k uvoľneniu prebytku plynu a udržuje vnútorný tlak v optimálnom rozsahu z hľadiska bezpečnosti a efektívnej funkčnosti.
 • Vynikajúca obnova z hlbokého vybíjania
  Pri výrobe elektródových zliatin sú použité unikátne technologické procesy a do elektrolytu sú pridávané špeciálne aditíva, čo umožňuje batérii po vybití ľahko znovu nabiť na normálnu úroveň.

Najčastejšie oblasti použitia

UPS, štartovanie motorov, komunikačné zariadenia, požiarne & bezpečnostné systémy, neprerušiteľné zdroje energie, telekomunikačné systémy, elektronické testovacie zariadenia, kancelárske stroje na báze mikroprocesorov, ovládacie zariadenia, elektrické invalidné vozíky, geofyzikálne zariadenia, lodné zariadenia, zdravotnícke zariadenia, mobilné kino & video, svetelné efekty, systémy solárnych energií, predajné automaty ,ostatné záložné alebo primárne zdroje.

Batérie fgFORTE AGM FG 5r.

Batérie fgFORTE AGM 6FG 10r.