Batérie pre manipulačnú techniku

Podľa posledných štúdií sa stále viac spoločností prevádzkujúcich vysokozdvižné vozíky prikláňa k pohonu trakčnými batériami. Tento trend je dôsledkom stále zložitejšieho a náročnejšieho systému nakladania s pohonnými hmotami ako sú nafta, benzín alebo zemný plyn. Pri použití trakčných batérií nie je treba skladovať pohonné hmoty v zabezpečených oddelených priestoroch prevádzky a nie je treba viesť náročné evidencie. V prevádzkach s väčším množstvom pracovníkov je navyše zaistené šetrnejšie pracovné prostredie.

Trakčné batérie fgFORTE

Tieto batérie poskytujú vysokou úroveň výkonu a spoľahlivosti pre všetky aplikácie priemyslových vozíkov, od jednoduchých zariadení s malým výkonovým zaťažením až po aplikácie v ťažkej viaczmennej prevádzke. K dispozícii sú štandardné články typu DIN a BS na báze tekutého elektrolytu aj bezúdržbové gelové články integrujúce najmodernejšie batériové technológie.

Vhodnosť batérii fgFORTE

Batérie fgFORTE sú vhodné do všetkých aplikácií a sú dodávané aj do vozíkov: Balkancar, BT, Caterpillar, Clark, Crown, Desta, Fiat, Hako, Hyster, Jungheinrich, Komatsu, Linde, MIC, Mitsubishi, Nissan, Pimespo, Rockla, Siemens, Steinbock, Still, Tennat, Toyota, Wagner,Yale, Zamboni. Pokiaľ potrebujete zaistiť akumulátor pre vysokozdvižný vozík inej značky, obráťte sa na našich odborných špecialistov, ktorí spoľahlivo vyriešia každý problém.